Serwis mechaniczny Toyota Poznań

Wielu Klientom kojarzy się, że serwis autoryzowany jest drogi! Nic bardziej mylnego. Przed zleceniem jakichkolwiek napraw swojego samochodu, warto jest przynajmniej zapoznać się z ofertą serwisu autoryzowanego. Telefon lub mail do naszych stacji nic Państwa nie kosztuje. Możecie jedynie przekonać się, jakie usługi świadczymy w naszych punktach. Dodatkowo mogą zapoznać się Państwo z promocyjnymi ofertami, które często wspólnie z Toyota Motor Poland przygotowujemy. Nasz program „Serwis Dobrych Cen” jest dedykowany do samochodów pogwarancyjnych i znajduje się w stałej ofercie. Do naszych stałych Klientów kierujemy program lojalnościowy. Szanowni Państwo, wystarczy „chwycić” telefon lub napisać maila już teraz…

Podstawą do wykonania napraw jest rozmowa z użytkownikiem / właścicielem pojazdu. Dodatkowo każdorazowo przeprowadzana jest profesjonalna i niezawodna diagnostyka komputerowa, prowadzona przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń przez doświadczonego diagnostę. Naszym Klientom zapewniamy rzetelną i kompletną wycenę usług serwisowych. Wycenę zawsze przekazujemy przed przystąpieniem do naprawy. Szybkie terminy realizacji usług, promocyjne usługi oraz niezawodne, oryginalne części zamienne to dla nas motto przewodnie.

Zapraszamy do naszych serwisów mechanicznych:

ul. Zawady 38, 61-002 Poznań
Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 08:00-18:00
Sobota: 80:00-14:00

+48 61 629 90 00

ul. Obornicka 132, 62-002 Suchy Las
Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 07:00-18:00
Sobota: 08:00-14:00

+48 61 811 75 72

Autoryzowany serwis mechaniczny Toyota Ukleja to:

Charakter wykonanych prac

Nasz serwis oferuje Państwu pełne spektrum usług serwisowych oraz sprzedaż części zamiennych i akcesoriów. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą, obejmującą wszystkie rodzaje świadczonych przez nas napraw i usług serwisowych.

Zobacz filmy video

Charakter wykonanych prac

Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów marki Toyota
Zobacz więcej
Przeglądy pogwarancyjne samochodów wszystkich marek
Zobacz więcej
PIT STOP UKLEJA - Wymiana opon bez wysiadania z auta
Zobacz więcej
Badania techniczne pojazdów
Zobacz więcej
Serwis ogumienia i hotel opon
Zobacz więcej
Naprawy mechaniczne i elektryczne
Zobacz więcej
Serwis układów klimatyzacji
Zobacz więcej
Pomoc drogowa
Zobacz więcej